csenderu

Jarní prázdniny a sběr papíru
2019-02-07 11:15:11

Upozorňujeme, že 4.-8.3.2019 budou jarní prázdniny a hned po prázdninách od pondělí 11.3.-14.3. do čtvrtka je sběr papíru.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Na naší škole se věnujeme aktivní podpoře a popularizaci učňovského vzdělání mezi žáky. V době, kdy řada rodičů se snaží často zcela zbytečně dostat své děti na jakoukoliv střední školu s maturitou, považujeme takovou podporu za nezbytnou.

Proto se naši žáci účastní pravidelně soutěže zručnosti pro žáky 8. a 9. tříd, při které jsou účastníci seznámeni s možnostmi studia na této škole. Letos se tato soutěž konala 14. listopadu 2018. Také pořádáme pro žáky naší školy přímo exkurze na Střední školu řemeslnou a účastníme i dalších akcí pořádaných touto školou – v minulosti například exkurze na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně. A jak se můžete na této webové stránce dočíst, navštívili letos žáci 9. tříd i soutěže zručnosti Tesař 2019.

iskolaiskola

aktuality