csenderu

Krásné a pohodové prázdniny
2018-07-03 20:16:01

Sejdeme se opět v pondělí 3.září  ;)

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Dlouho očekávaná chvíle nastala a žáčci z 1. C 5. června odjeli na školu v přírodě . U hotelu Jizera v Horní Sytové nás přivítal pan vedoucí a usměvavé sluníčko, které nás naštěstí provázelo takřka po celou dobu pobytu.

Každý den byl naplněn řadou aktivit, které si děti pečlivě zaznamenávali do deníčků. Hned druhý den pobytu jsme vyrazili na výlet do nedaleké Jilemnice. Na zámku se prvňáčci dozvěděli spoustu zajímavostí a všichni byli velmi pochváleni paní průvodkyní za pěkné chování a zajímavé otázky. Hned následující den jsme měli možnost nahlédnout do tajů tradiční výroby vánočních ozdob v Poniklé. Počasí nám přálo, a tak děti nejednou využily blízké řeky Jizery ke hrám a ověřili si své stavitelské umění při výrobě lodiček. Svoji sportovní zdatnost poměřovali se svými spolužáky v olympijském šesti boji a na vycházkách do okolní přírody.

Společně strávené chvíle nás obohatily o řadu nových poznatků, utužily vztahy v kolektivu a pomohly zkrátit čas před očekávanými prázdninami, které si děti určitě zaslouží. Vždyť odvedly ohromný kus práce – naučily se nejen číst, psát a počítat, ale prokázaly řadu nových dovedností a znalostí, které jim umožní s chutí se pustit do nového objevování a učení ve 2. třídě.

                                                     Světla Brichová a Marcela Kunstová

 

 

 

iskolaiskola

aktuality