csenderu

Pololetní prázdniny
2019-01-07 15:28:51

ve čtvrtek 31.1. budeme žákům předávat pololetní vysvědčení a v pátek 1.2. nás čeká volno v podobě pololetních prázdnin.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Ve dnech 3. a 4. dubna 2018 proběhl v odpoledních hodinách na naší „Malé Božence“ zápis budoucích žáčků do prvních tříd. Paní vychovatelka Holečková s pomocí žáků naší školy vytvořila pro budoucí prvňáčky pohádkovou atmosféru, aby se jim vstupovalo do nové životní etapy s ještě větším nadšením a radostí.

Při této příležitosti jsme se my, ostatní paní vychovatelky, rozhodly v povelikonoční úterý, uspořádat pro děti 1. - 3. tříd, které navštěvují školní družinu, již tradiční sportovní odpoledne. Počasí bylo venku sice krásné, ale my jsme se přesto hned po obědě vydali do tělocvičny ZŠ Boženy Němcové („na Velkou Boženu“), kde už bylo pro děti připraveno několik různých disciplín, s nimiž nám pomáhali chlapci z vyšších ročníků, kterým tímto děkujeme. Abychom nakonec mohli určit vítěze, tak na začátku dostal každý svou zápisovou kartu, kam se zaznamenávaly jeho úspěchy a body. Na prvním stanovišti děti porovnávaly své dovednosti ve skoku přes švihadlo. Dále mohly dokázat svou sílu při zvedání medicimbalu, dělání klasických kliků, nebo při cvikách zaměřených na posilování břišních svalů. Obratnost naopak předvedly na dalším stanovišti, kde měly za úkol strefit se gumovým kroužkem do dřevěné ohrádky. Všechny děti měly možnost vyzkoušet si každou disciplínu (někdo to stihl i vícekrát) a mnoho z nich si proto odneslo i nové zážitky a zkušenosti z jednotlivých sportovních oblastí. Po porovnání všech záznamových karet jsme dospěly k celkovým výsledkům a mohly tak zvlášť z každého ročníku vyhlásit „Železného chlapce“ a „Železnou dívku“. Dětem se toto nevšední odpoledne nabité sportem a hrami líbilo a všichni jsme si to užili plnými doušky.

 

Za ŠD Pavla Schreiberová

iskolaiskola

aktuality