csenderu

Rodičovské sdružení
2018-10-17 12:39:32

proběhne ve čtvrtek 25. 10. 2018, budova 1.st.–15,30 hodin, budova 2.st.–16,30 hodin, Rada rodičů–17,15 hodin           ...

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Rodiče a žáci zaplnili v pondělí ráno školní dvůr i přilehlou ulici před „ Malou Boženkou“. Padesát tři prvňáčků si pak svůj školní den užívalo úplně poprvé. Zvědavé pohledy sledovaly dění okolo, ale úsměv a nadšené výrazy prozrazovaly, že se do školy těší. A proč by také ne. Své nové paní učitelky už dobře znají ze „Školičky nanečisto“, kterou pro děti pravidelně chystáme.

Dveře se otevřely a barevné stopy dovedly děti až do třídy, kde si každé z nich našlo své místo v lavici a rodiče se taktak vměstnali podél stěn místnosti. Konečně zvoní a vše může začít. Nezbytné úvodní přivítání vystřídal nelehký úkol. Každý žák musel najít své jméno na tabuli a představit se ostatním.

Žádná slzička se neobjevila dokonce ani poté, co rodiče odešli do školní družiny, aby dětem nachystali malé překvapení. Možná i proto, že byl každý žáček zvědavý, co se skrývá v „Kouzelné krabici“. S vyčarovanou první učebnicí děti odcházely s úsměvem a plné očekávání, co nového přinese další školní den.

Přejeme našim prvňáčkům ještě spoustu takových kouzelných dní a jejich rodičům radost ze školních úspěchů svých dětí.

                                                                                         Třídní učitelky 1. tříd

iskolaiskola

aktuality