csenderu

Třídní schůzky a sběr papíru
2018-03-07 10:55:20

Sběr papíru proběhne v termínu 19. - 22.3.2018                                                                                                                     Třídní schůzky budou ve čtvrtek 22.3.2018:                              Malá Boženka (1.-3. ročník) - 15:30                                      Velká Boženka (4.-9. ročník) - 16:30

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Ve čtvrtek 15.6. proběhla v jaroměřském divadle akademie naší školy, pod názvem „School stars dance aneb když se hvězdy baví a tančí“.

Celý večer úspěšně moderovala nová dvojice ve složení Lucie Hebelková a René Holeček. V celovečerní schow se představila řada hvězd a hvězdiček naší školy. Nestyděly se a ukázaly všem, čím se ve svém volném čase baví. Za své obdivuhodné výkony sklidily vždy zasloužený potlesk a obdiv. Na závěr, jak se již stalo tradicí, se rozloučily se školou a svými učiteli deváté ročníky.

Přejeme všem našim minulým, současným a budoucím hvězdám, aby je nepotkal osud padlé hvězdy, která zazáří a zhasne.

Poděkování patří všem, kteří se na tomto večeru jakkoli podíleli. A to jak z řad žáků, učitelů a vychovatelek školní družiny.

H. Holečková, J. Mikešová

iskolaiskola

aktuality