csenderu

Krásné a pohodové prázdniny
2018-07-03 20:16:01

Sejdeme se opět v pondělí 3.září  ;)

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

073S končícím létem se pravidelně koná známý kulturní festival „Jičín – město pohádek“. Je to týden plný her, poznávání, smíchu a veselí, kde se potkávají děti z celé republiky.

Tradičně zde nechybí ani naši žáci ze ZŠ B. Němcové, kteří již po dvanácté využili pozvání do pohádkového města. Letos nám návštěvu znepříjemnilo počasí, které nám opravdu nepřálo. Celý den foukalo a více či méně pršelo. Malým i velkým návštěvníkům Jičína jsme se představili v dopoledním a odpoledním pohádkovém bloku s pohádkou vlastní tvorby „O chytrých kůzlátkách“ a tanečním vystoupením s pompony na hudbu z pohádky Kouzla králů. I přes nepřízeň počasí byly vždy lavičky před podiem na náměstí zaplněné dětmi z mateřských školek, které vytvořily svým potleskem příjemnou atmosféru.

Z Jičína si všichni odvezli v batůžkách nejen plno zážitků a drobností, které si vlastnoručně vyrobili v tvůrčích dílnách, ale také pozvání na příští pohádkový festival. Výlet žáků do Jičína se stal oblíbenou tradicí naší školy a proto se už nyní děti těší na další ročník, který obohatí svým vystoupením.

Všem dětem děkuji za jejich dramatické a taneční výkony a přeji všem úspěšný start v novém školním roce.

Pohádkový Jičín
Pohádkový Jičín Pohádkový Jičín
Pohádkový Jičín
Pohádkový Jičín Pohádkový Jičín
Pohádkový Jičín
Pohádkový Jičín Pohádkový Jičín

iskolaiskola

aktuality