csenderu

Krásné a pohodové prázdniny
2018-07-03 20:16:01

Sejdeme se opět v pondělí 3.září  ;)

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

McDonald´s Cup 2017/2018 – okrskové kolo

Ve čtvrtek 19.dubna se vybraní žáci 1. - 3. ročníků zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Naši školu reprezentovali Tadeáš Kašajík, Martin Vávra, David Kučera, Patrik Polák, Šimon Libich, Martin Karel, Šimon Hrobský, Matyáš Kuhajdík, Bartoloměj Houšť, Matyáš Dörr a Kamil Kuna. Z celkem šesti týmů kluci vybojovali krásné druhé místo a postupují do okresního kola, které se odehraje v Jaroměři 10.května. Klukům tímto děkujeme za skvělou účast a reprezentaci naší školy a gratulujeme jim.mcdonalds cup 1. 3.rocnik

iskolaiskola

aktuality