csenderu

Pololetní prázdniny
2019-01-07 15:28:51

ve čtvrtek 31.1. budeme žákům předávat pololetní vysvědčení a v pátek 1.2. nás čeká volno v podobě pololetních prázdnin.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

McDonald´s Cup 2017/2018 – okrskové kolo

Ve čtvrtek 19.dubna se vybraní žáci 1. - 3. ročníků zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Naši školu reprezentovali Tadeáš Kašajík, Martin Vávra, David Kučera, Patrik Polák, Šimon Libich, Martin Karel, Šimon Hrobský, Matyáš Kuhajdík, Bartoloměj Houšť, Matyáš Dörr a Kamil Kuna. Z celkem šesti týmů kluci vybojovali krásné druhé místo a postupují do okresního kola, které se odehraje v Jaroměři 10.května. Klukům tímto děkujeme za skvělou účast a reprezentaci naší školy a gratulujeme jim.mcdonalds cup 1. 3.rocnik

iskolaiskola

aktuality