csenderu

Konzultační odpoledne
2019-05-08 09:56:09

Ve čtvrtek 30.5.2019 proběhne od 15 do 17 hodin konzultační odpoledne. Srdečně zveme všechny rodiče i žáky.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Jako každý rok se naše škola účastní literárních soutěží vyhlašovaných Městskou knihovnou v Jaroměři. Letošní téma bylo prosté Mám rád/a... Pod tímto názvem si lze představit ledacos, od lásky k lidem a zvířatům přes různé věci, zájmy a činnosti. Fantazii se meze nekladou... Naši žáci se s letošním tématem vypořádali velmi dobře, o čemž svědčí velký počet odevzdaných prací. Za naši školu byly dne 27.6.2018 v prostorách josefovské radnice oceněny 3 dívky – Natálie Pešová (7.C), Marie Jarinová a Barbora Dohnalová (obě z 9.B). Gratulujeme!

Mgr. Dagmar Mikulková

 

 

 

iskolaiskola

aktuality