csenderu

Krásné a pohodové prázdniny
2018-07-03 20:16:01

Sejdeme se opět v pondělí 3.září  ;)

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

vylet zdobnicePrvní červnový týden se třída 8.B vypravila na školní výlet do Orlických hor. Hostila nás chalupa Dagmar (velikostí akorát pro 15 odvážlivců a pedagogický dozor). Doprava do Zdobnice není zrovna jednoduchá, ale s tímto problémem nám svými auty vypomohli ochotní rodiče a prarodiče.

Protože jsme na místo dorazili až v podvečer, stihli jsme první den jen krátkou procházku na místní hřiště a večer jsme společně zanotovali s kytarou.

Druhý den jsme dopoledne vyráběli školní vlajku na nadcházející Pohár starosty města a zahráli si frisbee ultimate. Odpoledne nás čekala 4km tůra na táborovou základnu Kamenec, kde jsme si vyzkoušeli střelbu ze vzduchovky na dřevěné špalíčky, zahráli si hry založené na důvěře, prošli jsme si překážkovou dráhu, a protože se někteří přitom nechtěně namočili v potoce, tak jsme zpátky na chalupu šli solidárně všichni ty 4 km na boso – to byla masáž chodidel!

Večer nás čekal kurz bubnování na bubínky různých velikostí (ukázku si můžete poslechnout ve videogalerii) a opékání buřtů.

Poslední den jsme navštívili opět hřiště, kde jsme si zahráli brännball a ti nejotužilejší se i vykoupali v místním bazénu, který je napouštěn přímo z horského potoka.

Počasí nám přálo a tak jsme si celý výlet náležitě užili, jak můžete vidět na fotografiích. Tak za rok opět, tentokrát možná na Ydykseb.

iskolaiskola

aktuality