csenderu

Jarní prázdniny a sběr papíru
2019-02-07 11:15:11

Upozorňujeme, že 4.-8.3.2019 budou jarní prázdniny a hned po prázdninách od pondělí 11.3.-14.3. do čtvrtka je sběr papíru.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Ve čtvrtek 24. 1. pořádala naše škola okresní finále v přehazované 4. a 5. tříd. Zúčastnilo se 5 škol a náš tým ve složení Matěj Petiška, Tomáš Poděbradský, Jakub Martinek, Nikolas Bano, Patrik Olexa, Jana Hepnarová, Vendula Povalilová a Saša Holečková vybojoval báječné 1. místo a zajistil si tak postup do krajského kola. Všichni podali skvělé výkony, za což jim patří velký dík a gratulace. Hodně štěstí v krajském kole!

iskolaiskola

aktuality