csenderu

Pololetní vysvědčení
2018-01-14 19:55:29

z organizačních důvodů se předává pololetní vysvědčení žákům ve čtvrtek 1.2. 2018. Následují v pátek 2.2.2018 pololetní prázdníny.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

slavicekVybraní žáci ze ZŠ Boženy Němcové se ve středu 5. 4. 2017 zúčastnili pěvecké soutěže Novopacký slavíček. Do této soutěže se hlásí děti z celého královéhradeckého kraje nejen z mateřských školek, základních a středních škol, ale i žáci ze škol uměleckých.

Za naši školu se zúčastnili Adam Veinfurter ze 4.A, Veronika Veverková ze 7.B a Michaela Rýdlová z 8.B. V rámci soutěže museli každý zazpívat jednu lidovou a jednu umělou píseň. V tak obrovské konkurenci žáků se svého úkolu zhostili opravdu výborně a tímto jim chceme poděkovat za výbornou reprezentaci naší školy.

Za ZŠ Boženy Němcové Mgr. Kateřina Hamáčková 

iskolaiskola

aktuality