csenderu

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

V listopadu proběhly další florbalové meziškolní boje.

V Polici nad Metují se v okresním kole utkala o cenné kovy nejdříve starší, následně i mladší děvčata naší školy. Obě družstva na turnaji neutržila ani jednu porážku a se svým výkonem zaslouženě postupují do krajského kola.

Družstvo starších žákyň bylo složeno z: Káti Svatoňové, Verči Kyškové, Báry Štefanové, Julči Kaňkové, Ivet Svrškové, Terky Prouzové, Diany Hlavaté a brankářkou byla Dáda Maturová. Mezi 8 týmy okresu Náchod děvčata ZŠ BN jasně dominovala a se skvělým celkovým skóre 32:0 již podruhé obhájila 1.místo.

Družstvo mladších žákyň tvořily: Terka Kyšková, Míša Svršková, Anička Schönigerová, Terka Najmanová, Nikča Macháčková, Sára Petrášová, Sofča Špryňarová, Lenka Šebková a brankářka Karin Macháčková. Ani mladší dívky se v konkurenci dalších 5 týmů neztratily. V pěti zápasech nastřílely 28 branek, za svá záda brankářka pustila pouze tři střely soupeřek. Mladší kategorie tedy navázala na úspěch starších spolužaček a okresní finále také vyhrála.

Oběma dívčím týmům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajských kolech ! Ta se odehrají 8.12. v Hostinném (starší kategorie) a 12.12. ve Dvoře Králové nad Labem (mladší kategorie).

Okresní finále si zahrálo i družstvo mladších žáků. Ti se utkali s vítězi okrskových kol Náchodska. Družstvo složené z Dana Petišky, Tomáše Hepnara, Přemka Hebelky, Jáchyma Hejzlara, Lukáše Součka, Matěje Schönigera, Ondry Chmelíka, Martina Bedroše, Kuby Hlavatého, Kristiána Bana a brankáře Marka Horáka se předvedlo v prvním zápase jako lepší ze dvou týmů na hřišti, bohužel štěstí se přiklonilo na stranu soupeře a naši chlapci prohráli 0:1. To jim ale nevzalo chuť dál bojovat v tomto turnaji o medaile . Druhý zápas si již „pohlídali“ a ze základní skupiny tak postoupili z 2. místa. V semifinálovém boji s týmem ZŠ Krčín se naši chlapci ukázali jako lepší tým a dostali tak možnost zahrát si finále celého turnaje s družstvem ZŠ Hronov. Bohužel se ve finále nepodařilo vstřelit míček do soupeřovy brány a ohlídat branku naši a chlapci tak skončili na 2. místě. Přestože po této prohře následovalo velké zklamání našich chlapců, stříbrné umístění je v silné chlapecké konkurenci rozhodně velkým úspěchem. K tomu jim samozřejmě gratulujeme a do bojů v příštím roce přejeme hodně dalších úspěchů !

iskolaiskola

aktuality