csenderu

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

florbal div kfV pátek 8.12. 2017 jela vybraná děvčata naší školy do Hostinného na krajské kolo starších dívek ve florbalu. Tam se dívky utkaly s vítězkami dalších 4 okresů a s týmem pořádající školy.

Naši školu reprezentovaly Verča Kyšková, Káťa Svatoňová, Bára Štefanová, Julča Kaňková, Ivet Svršková, Terka Prouzová, Dia Hlavatá, Lenka Šebková a brankářkou tentokrát byla Karin Macháčková.

První zápas byly našimi soupeřkami žákyně ZŠ Dobré. Skóre zápasu bylo po celou dobu vyrovnané, v posledních vteřinách však skórovaly právě naše dívky a zvítězily tak 3:2.

V dalším zápase jsme se utkaly s družstvem ZŠ M.Horákové z Hradce Králové. Bohužel se nám nepodařilo umístit míček do soupeřovy branky a byla z toho „pouze“ remíza 0:0.

Třetím soupeřem byla ZŠ Cerekvice na Bystřicí. V tomto zápase sice jasně dominovalo naše družstvo, nicméně dvěma úniky soupeřů jsme inkasovali dvě branky, soupeřovu obranu se nám nepodařilo prostřelit a zápas tak skončil smolných 0:2.

Čtvrté utkání bylo se ZŠ Bernartice. Obě družstva předvedla hezkou hru. Úspěšnější byl tým naší školy a vyhrál 3:1.

Poslední body do tabulky celkového pořadí jsme uhrály nad domácím týmem ZŠ K.Klíče Hostinné, když se podařilo deset vteřin před koncem zápasu vstřelit míček do soupeřovy branky na konečných 1:0.

Tým ZŠ Boženy Němcové Jaroměř nakonec v krajském finále obsadil skvělé 2.místo.

Dívky si určitě zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost do posledních vteřin v každém zápase a za mě poděkování za pěkné florbalové zážitky.

K stříbrnému umístění samozřejmě velice gratulujeme, přejeme spoustu dalších úspěchů a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

iskolaiskola

aktuality